18 stycznia 2020

Czy ktoś ma komplet z serii "Przełóż 1 zapałkę i rozwiąż równanie!" ?


7 komentarzy:

 1. Ile zagadek jest w ogóle, oraz jakie kolory ? Ostatnio ze zdumieniem stwierdziłem, a jestem filumenistą od ponad 3 lat, że zagadki mają jeszcze kolor niebieski. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakładając, że działania będą zaczynały się jednocyfrowo, to zagadek jest 10 - od 0 do 9 - Stwierdziłem, ze jest sześc kolorów każdej zagadki, chociaż kolory tych zagadek są co najmniej dziwne, jeżeli nie niechlujnie zrobione przez producenta. W obrębie koloru fioletowego, jest czerwony i różowy, ten sam dylemat jest w żółtym, pomarańczowym. Mam już 6 zagadek w pełnej /?/ kolorystyce, sześć kolorów. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Posiadam prawie komplet, @Kolejarz brakuje ci także wzorów z kolorem fioletowym, jasnoniebieskim oraz różowym. Całość to 8 wzorów po 8 różnych kolorów = według mnie komplet liczy 64 pudełeczka.
  Popieram w pełni twoje zdanie i wiem, że producent stawia dla nas wielki kolorystyczny znak zapytania. Wiele pudełek jest dziwnej barwy o jasnym odcieniu przez co nie można ich sklasyfikować ani do czerwonych, różowych czy fioletowych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie brakuje mi tych kolorów, po prostu ich nie wymieniłem. Dziękuję. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepiej byłoby zwrócić się do producenta, aby zechciał opublikować wzór kolorów pudełek, ale wątpliwe i to mocno, czy to zrobi, gdyż zamieszanie w kolorach fioletowych, różowych i czerwonych napędza kupujących.. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Do Unknown - zamieść proszę swoje zdjęcia tych pudelek, które uważasz za właściwe co do kolorów .

  OdpowiedzUsuń
 7. Czyli kolorów jest 8... Ja jeszcze nie spotkałem się z kolorami: fioletowym i różowym. Tutaj adres do mojego zbioru: https://collection.phillumeny.blog/index.php?id_kolekcji=71

  OdpowiedzUsuń